Whatsapp Web’e merakla beklenen özellik geliyor

0
62

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp, daha önce duyurusunu yaptığı bir özelliği de kullanıma açıyor. Uygulamanın masaüstü versiyonu WhatsApp Web’e gelecek olan bu yeni özelliği kullanıcılar merakla bekliyordu.

Bilindiği gibi Whatsapp, 2009 yılında kullanıma başlandı ve şuan 2 milyar kullanıcı ile en popüler uygulama oldu. 2015 yılının başında ise WhatsApp Web‘i piyasaya sürerek kullanıcıların büyük ilgisini toplamıştı.

Güncellemeden önce, Whatsap Web’i kullanabilmek için hem bilgisayarınızın hem de telefonunuzun aynı anda internete bağlı olması gerekiyordu. Bu yeni özellikle artık telefonunuzun internete bağlı olmasına gerek yok. Kullanıcılar bu konuda daha önce bazı sıkıntılar yaşıyordu. Telefonun internet bağlantısı kesilince aynı anda bilgisayardaki bağlantıda kopuyordu. Artık Whatsap Web sürümü her an açık olabilecek.

Whatsapp Web'e merakla beklenen özellik geliyor

Yalnız bu özellik için biraz daha beklemeniz gerekecek. Şuan bu özellik WhatsApp beta kullanıcıları tarafından kullanılıyor. Eğer beta programına katılmak isterseniz uygulamayı dört masaüstü cihaz üzerinden kullanım imkanına kavuşuyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  WhatsApp, 1 Şubat 2020'den itibaren Bazı Telefonlarda Çalışmayacak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz