Anasayfa » WhatsApp, 6 yeni çıkartma paketi ile ilginizi çekecek

WhatsApp, 6 yeni çıkartma paketi ile ilginizi çekecek

Teknoklik Editör
WhatsApp, 6 yeni çıkartma paketi ile ilginizi çekecek

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, 6 yeni çıkartma paketini kullanıcıların hizmetine sundu.

WhatsApp, hareketli çıkartmalar sayesinde arkadaşlarınızla sohbetlerinize farklı bir renk katıyor. Firma, aldığı yeni bir kararla da yeni çıkartma paketlerini kullanıcıların beğenisine sundu. Hem Android hem de iOS platform kullanıcıları bu 6 yeni çıkartma paketlerini hemen kullanmaya başlayabilecekler.

WhatsApp Çıkartma Mağazası’nda kullanıma sunulan çıkarmalar ile kullanıcılar duygularını yazısız farklı bir şekilde ifade etme imkanına sahip oluyor.

İşte WhatsApp’a eklenen 6 yeni çıkartma paketi

WhatsApp’a eklenen bu 6 yeni çıkartma paketlerine değişik isimler verilmiş. Bu etiket paketleri kendine has özellikleri ile geliyor. Örneğin Betakkuma 2 etiket paketinde dans eden bir ayı, Woman Cactus’te ise kaktüs şeklinde elbise giymiş bir kadın görebilirsiniz.

Betakkuma 2 Etiker Paketi

Woman Cactus Paketi

A Burdensome Pigeon Named Eagle Paketi

Egg And Chup Paketi

Square Cheese’s Daily Life Paketi

Realistic Rabbit Paketi

İlginizi Çekebilir:  WhatsApp Tartışmasıyla ICQ Efsanesi Yeniden Doğdu

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorum Yap

Teknoklik Logo
 

Editör'ün Seçtikleri

Faydalı Makaleler

© Teknoklik.net ‘in tüm hakları saklıdır.

 
 

 

 

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Devamını Oku