Anasayfa » Artık, Instagram Canlı Yayınları Web Sürümünde de Görüntülenecek

Artık, Instagram Canlı Yayınları Web Sürümünde de Görüntülenecek

Teknoklik Editör
Artık, Instagram Canlı Yayınları Web Sürümünde de Görüntülenecek

Koronavirüs salgını nedeniyle, insanlar evde kalmaya başladığından beri, Instagram daha fazla kullanılmaya başlandı. Özellikle bu dönemde, izlenme sayılarına bakılmaksızın hemen hemen her instagram kullanıcısı canlı yayın paylaşımlarında bulunuyor. 

Bu zamana kadar, Instagram’daki canlı yayınlar sadece mobil uygulama üzerinden görülebiliyordu. Artık, Instagram’a eklenen yeni bir özellikle, Instagram’da paylaşılan canlı yayınlar web tarayıcısından görüntülenecek. 

Web tarayıcıdan Instagram hesabınıza girdiğinizde, canlı yayınlar, aynı mobil uygulamada olduğu gibi, üst tarafta Hikayeler kısmında olacak. 

Artık, Instagram Canlı Yayınları Web Sürümünde de Görüntülenecek

Web tarayıcı üzerinden canlı yayınların izlenebilir olmasıyla, Instagram kullanıcıların aklına ister istemez, bundan sonra canlı yayınların bilgisayar aracılığıyla yapılabileceğini de geldi. Fakat Instagram’dan yapılan son açıklama da, canlı yayınların sadece mobil cihazlarla yapılabileceği belirtildi.

İlginizi Çekebilir:  Linkedin Sonra Facebook'ta Türkiye'ye temsilci atayacak

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorum Yap

Teknoklik Logo
 

Editör'ün Seçtikleri

Faydalı Makaleler

© Teknoklik.net ‘in tüm hakları saklıdır.

 
 

 

 

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Devamını Oku