YemekSepeti’nin yeni kuryeleri Edis ve Büşra Develi…

0
333

Online yemek sipariş platformu Yemeksepeti farklı ilginç fikirli kampanyalarla karşımıza çıkmaya devam ediyor.  Yeni kampanyası da kullanıcılarını heyecanlandıracak ve ilgi çekecek türden. 

Yemeksepeti, Edis ve Büşra Develi’yle işbirliği yaptığı #AcıktırBeni kampanyasının lansmanını dün Yemeksepeti Park’ta düzenlenen basın toplantısında gerçekleştirildi. Düzenlenen lansman toplantısında Büşra Develi, Edis ve Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın, kampanya ile ilgi detayları ve merak edilenleri aktardı.

Dün itibari ile yayınlanmaya başlayan reklam filminde Yemeksepeti kuryesi olarak karşımıza çıkan ikili, kampanya kapsamında gerçekten Yemeksepeti kuryesi olacaklar. 

Ünlü ikili, Sosyal Medya üzerinden düzenlenecek yarışma sonrasında seçtikleri hayranlarına siparişlerini teslim edecekler. 

https://twitter.com/yemeksepeti/status/1148596780734582784

9-31 Temmuz tarihleri arasında Sosyal Medya üzerinden devam edecek #AcıktırBeni kampanyası kapsamında Edis ve Büşra Develi hayranları, ünlü ikilinin iştahını arttıracak paylaşımlar yaparak yarışacaklardır. Yarışmaya Instagram, Facebook veya Twitter üzerinden iştah açıcı bir yemek fotoğrafı veya videoyu #AcıktırBeni etiketiyle ve @yemeksepeti sayfasını etiketleyip paylaşarak katılmak mümkün.

Edis ve Büşra Develi, yarışma sonunda kazanan 6 Yemeksepeti kullanıcısına kuryelik yaparak, kullanıcıların siparişlerini sürpriz bir zamanda teslim edecekler. Ayrıca 6 kullanıcı arasından 2 kişiye 18.250 TL değerinde Yemeksepeti hediye çeki verilecek. 

Yarışmaya katılmak ve detaylı bilgi edinmek için Yemeksepeti’nin Sosyal Medya hesaplarını takip edebilirsiniz. 

 

İlginizi Çekebilir:  Huawei Telefonlara Özel Hafıza Kartları Lexar Markasıyla Türkiye'de

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz