Anasayfa » Merakla beklenen Samsung Galaxy Note10’un basın görselleri yayınlandı

Merakla beklenen Samsung Galaxy Note10’un basın görselleri yayınlandı

Teknoklik Editör
Merakla beklenen Samsung Galaxy Note10'un basın görselleri yayınlandı

Samsung firmasının amiral gemilerinden olan kalemli akıllı telefon Samsung Galaxy Note 10’u Ağustos ayı içerisinde tanıtacak. Tanıtım tarihine yaklaşık 1 ay kala bugün Samsung Galaxy Note 10’un görüntüleri internette ortaya çıktı. 

Sızdırılan bilgilere, telefonun arka bölümünde diklemesine üçlü kamera yer alacak.  Ön kamera ise, ekranın tam üst orta tarafında ise nokta şeklinde yerleştirilmiş. Note 10 Pro modelinde arka tarafta daha fazla kamera olacağı söyleniyor. 

Galaxy Note 9 ve Galaxy Note 10 arasındaki büyük değişim 

İki cihazın görsellerini sizler için yan yana koyduk. Resimde görüldüğü gibi yeni cihaza geçişte büyük bir değişim yaşanacak. Galaxy Note 9 6.4″ ekran ile gelmişti. Galaxy Note 10 ise aynı boyutta olmasına rağmen ekran-gövde daha iyi olacağından ekranın 6.7″ olacağı söyleniyor.  

En önemli fark ise ön kameranın ekranın üst kısmında nokta şeklinde gelmesi. Bu sayede cihaz ekranı Infınty-O (Sonsuz-O) Ekran olarak geliyor.

Cihazın fiyatı ise henüz belli değil.

İlginizi Çekebilir:  Pandeminin Etkisiyle 2.Çeyrekte Firmaların NAND Flash Gelirlerinde Artışlar Oldu

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorum Yap

Teknoklik Logo
 

Editör'ün Seçtikleri

Faydalı Makaleler

© Teknoklik.net ‘in tüm hakları saklıdır.

 
 

 

 

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Devamını Oku