Anasayfa » Windows Sevenlere Güzel Haber: Windows 10 güncellemesi yayınlandı

Windows Sevenlere Güzel Haber: Windows 10 güncellemesi yayınlandı

Teknoklik Editör

Windows sevenlerin merakla beklediği Windows 10 güncellemesi sonunda yayınlandı. Peki yeni güncelleme ile neler geliyor?

Güncelleme ile gelen en belirgin özellik Your Phone uygulaması. Windows Phone ile beklediği çıkışı yapamayan Microsoft, yeni bir mobil işletim sistemi yerine, elindekini  geliştirmeyi uygun buldu. Your Phone uygulaması ile çıkışı yakalamak isteyen firma, yeni güncelleme ile kullanışlı özellikler sunuyor. 10 Ekim 2018 güncellemesi ile gelen bazı özellikler:

  • Your Phone uygulaması sayesinde Android kullanıcıları, telefonlarını doğrudan bilgisayara yansıtabilecekler.
  • Ayrıca, bilgisayar üzerinden telefonunuzdaki mesajlar dahil tüm bildirimlere erişebileceksiniz. Ayrıca bilgisayarınız üzerinde telefona gelen mesajları cevaplaya bileceksiniz.
  • Diğer dikkati çeken özellik ise, kullanıcıların merakla beklediği Karanlık Mod özelliğidir. Bu özellik şimdilik “Dosya Gezgini” kısmında kullanılıyor. Daha sonra kullanım alanı genişleyebilir.

Performans iyileştirmesiyle de gelen güncelleme, kullanıcıları oldukça memnun edeceğe benziyor.

İlginizi Çekebilir:  WhatsApp'dan Gündemi Sarsan Açıklama: Facebook ile Verilerini Paylaşmayanlar WhatsApp'ı Kullanamayacaklar

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorum Yap

Teknoklik Logo
 

Editör'ün Seçtikleri

Faydalı Makaleler

© Teknoklik.net ‘in tüm hakları saklıdır.

 
 

 

 

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Devamını Oku