Teknosa’nın yönetimine iki yeni üst düzey atama

0
400

Ülkemizde teknoloji marketlerinde ön sıralarda yer alan Teknosa, yönetimde yeni değişliklere gitti. Üst düzey yönetime iki yeni atama yaparak, yönetimini güçlendirdi.

Yönetimde, Doğa Oran, Tedarik Zinciri Genel Müdür Yardımcılığına getirilirken, Tansu Öztorun ise Perakende & Bayi Satış ve Operasyon Genel Müdür Yardımcılığına getirildi.

Yeni Teknosa Tedarik Zinciri Genel Müdür Yardımcı Oran, 1998 yılında ODTÜ Ekonomi Bölümün’den mezun oldu. 2015-2018 yıllarında Teknosa’nın bağlı olduğu Sabancı Holding’de değişik görevlerde bulunmuştur. Sabancı Holding’de Strateji ve İş Geliştirme Grup Başkanlığı’nda ve Perakende Grup Başkanlığı’nda Kıdemli Müdür görevlerini yaptı. Bu yıl Martı ayı itibari ile Teknosa bünyesinde  CRM ve Veri Analitiği Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır.

Tansu Öztorun ise, İTÜ Makine Mühendisliği Bölümü bitirdikten sonra  ilk olarak 1990 yılında Motosan’da iş hayatına atılmış ,daha sonra ise sırasıyla Kurteks, Otokar, Toyotasa, Hedef Filo ve Renault’da üst düzey görevlerde bulunmuştur.

2014 yılından bu zaman kadar ise Sabancı Holding’in diğer bir şirketi olan İklimsa İş Birimi Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmüştür.

İlginizi Çekebilir:  Samsung, Dördüncü Çeyrek ve 2019 Yılı Mali Sonuçlarını Açıkladı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz