Anasayfa » Huawei En Değerli 68’inci Marka Oldu

Huawei En Değerli 68’inci Marka Oldu

Teknoklik Editör

Dünyanın önde gelen teknoloji markaları arasında yer alan Huawei hızla yükselişini sürdürmekte. Huawei bu yıl en iyi Global 100 marka arasında 68.sıraya çıktı. Firma, Akıllı cihazlarda öne çıkan ürünler ürettiği gibi alt yapı alanında da ürünler çıkarmakta.

Huawei Pazarlama Birimi Başkanı Zhang Hongxi, “akıllı bir dünya ve daha bağlantılı cihazlar için tüm insanların bu teknolojilerden yararlanmasını amaç ediniyoruz” diye açıklamada bulundu. Ayrıca Hongxi,  “İlerleyen zamanlarda, nesnelerin interneti, 5G ve bulut bilişim teknolojisi ve en önemlisi yapay zeka çok daha önemli hal alacak. Firma olarak, bu alanda müşterilerimize daha iyi bir iletişim deneyimi yaşamaları için akıllı cihazlar, ağ teknolojisi, bulut ve yapay zeka konularında fark çözümler sunuyoruz. Sektörde güçlü iş ortakları ile beraber çalışıyoruz ve her boyutta firmalar için teknoloji odaklı ve yenilikçi çözümler sunuyoruz. Küresel çapta bulut tabanlı ağ ve veri çözümlerinin yanında, ev kullanımı içinde üst düzey genişband çözümleri, kablosuz çözümler, dijital ağ güvenliği ve mobil ödeme çözümleri sunuyoruz. Huawei aynı zamanda, 5G bağlantı konusunda ön çalışmalarını sürdürüyor. Bu alanda elliden fazla global marka ile iş birliği içinde” açıklamasında bulundu.

Huawei, kurumsal alanda hayata geçirdiği çözümler;

  • Bulut, Büyük veri
  • Yapay Zekan
  • Nesnelerin interneti
  • Kurumsal iletişim çözümleri
  • Akıllı ve güvenli şehirler
  • Omni-channel (çoklu kanal) bankacılık çözümleri
  • Akıllı şebekeler
  • Lojistik ve eğitim çözümleri

ile dünya çağında bir çok global markaya hizmet veriyor.

Fortune 100 listesindeki 48 firma ile Fortune Global 500 listesindeki 211 firma dijital alanda Huawei ile birlikte çalışıyor.

Huawei, tüketici elektroniği alanında ise, tasarım ve teknolojiyi birleştirerek tüketici ihtiyaçlarını karşılıyor. Özellikle bu yıl piyasaya sürdüğü P20 serisi telefonlar ile, akıllı telefonlarda fotoğrafçılığa farklı bir boyut getirdi.

İlginizi Çekebilir:  Huawei P30 Pro incelemesi

Huawei, bulut sitemlerinde güvenli, istikrarlı çözümler sunarken, bu kapsamda 16 kategoride 120’den fazla servis ve 60’an fazla yapay zeka tabanlı çözüm ortaya çıkarıyor. Sunduğu bulut çözümleri ağırlıklı finans, üretim, lojistik ve internet endüstrilerinde kullanılıyor.

Firma, açıklık, iş birliği ve ortak başarıyı ön planda tutarken güvenli ve istikrarlı bir şekilde iletişimin sürekliliğini sağlamaya ve daha bağlantılı ve akıllı bir dünya inşa edebilmek için yeni teknolojileri ve yeni iş modellerini geliştirmeye devam ediyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorum Yap

Teknoklik Logo
 

Editör'ün Seçtikleri

Faydalı Makaleler

© Teknoklik.net ‘in tüm hakları saklıdır.

 
 

 

 

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Devamını Oku