1.500 liraya inen ayakkabı için uzun kuyruklar oluşturdular

0
362

Dünya genelinde olduğu gibi Ülkemizde de Kasım ayında büyük indirimler oluyor. Artık kasım ayı indirim ayı olarak biliniyor. Bir şeyler almak isteyenler artık alışverişlerini kasım ayına kadar bekletiyorlar. 

Daha çok e-ticaret sitelerin yaptığı indirim furyasına normal mağazalarda ayak uydurdular. Daha çok teknoloji ürünlerinde alışık olduğumuz kuyruklara bu sefer  farklı bir üründe görüyoruz. 

İstanbul Teşfikiye Caddesi üzerinde yer alan bir spor mağazası özel üretim olan bir ürünü “Cuma indirimleri” adıyla satışa sundu. Gece geç saatlerde sıraya giren vatandaşlar arasında bazen gergin anlar yaşandı. Sabahın gelmesi ile beraber kuyruktaki insanların sayısı arttı. 

Bütün bu uğraşlar normal fiyatı 2500 TL olan ayakkabıyı yapılan indirim kapsamında 1500 TL’ye almak içindi. Zaman zaman gerginlik olsa da ayakkabıyı almayı başaran kişiler için büyük alkış tufanı koptu. 

Kuyruktaki kişilerin çoğu gençlerden oluşuyordu. Mağazanın önünde çekim yapmaya çalışan basın mensuplarının röportaj yaptığı gençler; erken saatte gelip sıraya girdiklerini, mağazaya isim yazdırdıklarını hatta ayakkabıyı almak için okulu gitmeyip sıraya girdiklerini söyleyenlerde oldu. 

Sıradaki gençlerden biride, bu ayakkabının özel üretim bir ayakkabı olduğu ve Türkiye’ye sadece 600 adet geldiğini ve sıra gelirse alan kişilerden biri olmak istediğini belirtti. 

İlginizi Çekebilir:  Donald Trump, Yine Apple'a Ateş Püskürdü

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz