Anasayfa » WhatsApp’ta Bir Fotoğrafı Nasıl Sticker Yaparsınız?

WhatsApp’ta Bir Fotoğrafı Nasıl Sticker Yaparsınız?

Teknoklik Editör

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ı Android cihazlarla kullananlar fotoğraflarını sticker’a dönüştürebilecek. Artık Sticker Studio uygulamasıyla WhatsAPP Sticker Ekleme yapabiliyorsunuz. Yalnız bir pakette maksimum 30 çıkartma eklenebiliyor.

WhatsApp, uzun süredir kullanıcıların beklediği bu yeni özelliği geçtiğimiz ay itibari ile kullanıma açtı. İlk olarak Facebook Messenger’da da bulunan çıkartmaları kullanıma sundu. Ayrıca, Android üzerinden WhatsApp kullanıyorsanız eğer Sticker Studio ile kendi etiketlerinizi kolayca oluşturmanıza imkan verdi.

Sticker Studio uygulaması, Sven Van der Zee tarafından geliştirildi. Uygulama ile, kamera ile çektiğiniz yada telefonunuzdaki her hangi bir fotoğrafı çıkartmaya dönüştürebiliyorsunuz. Fotoğraftan bir bölümü çıkartmak istiyorsanız etrafını çizebiliyorsunuz.

Uygulama ile kısıtlama, kullanıcılar maksimum 10 paket oluşturabiliyorlar ve bir pakette en fazla 30 çıkartma eklenebiliyor. Ayrıca, başlangıç ta en az çıkartma oluşturmanız gerekiyor.

WhatsAPP Sticker Ekleme için Google Play’den Sticker Studio‘yu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Yurt İçi Seyahat için HES Kodu Nasıl Alınır?

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorum Yap

Teknoklik Logo
 

Editör'ün Seçtikleri

Faydalı Makaleler

© Teknoklik.net ‘in tüm hakları saklıdır.

 
 

 

 

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Devamını Oku