Türkiye’de İkinci Apple Store Mağazası Açılıyor

0
454

Dünyanın en büyük telefon üreticilerinden Apple, Zorlu Center’da açtığı ilk mağazasından sonra ikinciyi de açmaya hazırlanıyor. İlk Apple Store Avrupa yakasında açıldı ikincisi ise Anadolu yakasında Akasya AVM’de açılacak. Bu sayede iki yakadaki müşterilere de hitap etmiş olacak.

Apple Store Akasya AVM

Türkiye bir çok Apple ürünleri satan mağazalar bulunuyor. Fakat Apple’ın kendi mağazası sadece bir adet vardı. Şimdi ikincisinde gözler.

Kullanıcılar tarafından dört gözle beklenen yeni mağazada en çok ilgilendikleri, güler yüzlü, Apple ile ilgili herhangi bir soruyu hemen cevaplayabilen, profesyonel yardımda bulunabilen elemanların yanında iCihaz’lar ile herhangi bir sorunda iletişim kurabileceğiniz servis desteğini başta sayabiliriz.

İlk Apple Store Avrupa yakasında bulunan Zorlu Center’da açılarak Türkiye’ye giriş yapılmıştı. İkincisi ise Anadolu yakasında Akasya AVM’de açılacak. Bu sayede Anadolu yakasındaki kullanıcıların Avrupa yakasına geçmeden işlerini halledebilmiş olacaklar ve Apple ürünlerine daha kolay ulaşacaklar.
Açılış 25 Ekim saat 10:00 gerçekleşecek. Yeni mağazanın iç tasarımını merak edenler için gidip randevu alınıp açılışa gidilebilir.
İlginizi Çekebilir:  Apple'dan Netflix'e Karşı Atak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz