Anasayfa » Can Sıkıntınızı Giderecek 13 Eğlenceli Site

Can Sıkıntınızı Giderecek 13 Eğlenceli Site

Teknoklik Editör
Can Sıkıntınızı giderecek eğlenceli siteler-Airpano

Koronavirüs önlemleri nedeniyle evimizden çıkamadığımız şu günlerde evde çok boş zamanımız olabiliyor. Evde can sıkıntısını gidermek için kimimiz film izliyoruz kimimiz oyun oyun oynuyoruz. Bunlar en güzel çözümler olsa da bazı insanlar farklı yollar arıyor.

Bizde size can sıkıntınızı giderecek birbirinden ilginç ve eğlenceli 13 site sunacağız. Hazırsanız listemize başlayalım…

The Secret Door (Gizli Kapı)

Site resimdeki bir kapı ile sizi karşılıyor. Bu kapıya her dokunduğunuz Google haritalar sizi dünyanın herhangi bir yerine götürür. Gittiğiniz yer bir müze, bir dükkan, bir eğlence parkı bir tapınak olabiliyor.

Radiooooo

Bu siteyi kesinlikle beğeneceksiniz. Dünya haritası üzerinden herhangi bir ülkeye tıklayıp seçtiğiniz tarihteki popüler müziği dinlemeye başlıyorsunuz. Örneğin Türkiye’yi seçip 1920, 1940 veya 1960’lardaki popüler müzikleri dinleyebilirsiniz.

Liveplasma

Müzik ile ilgili diğer örnek sitemiz Liveplasma. Site, yaptığınız tercihlere göre, size yeni müzikler, filmler ve diziler öneriyor. Tasarım olarak güzel bir görüntüye sahip site, seçtiğiniz şarkıcı üzerinden farklı şarkıcılara da ulaşabiliyorsunuz.

GeoGuessr

Bu site, Google Haritalar’ı kullanarak sizi dünyanın değişik bölgelerine götürür ve nerede olduğunuzu tahmin etmenizi ister. Yarışma şeklinde olan sitede her harita için en yüksek skorları alanlar listeleniyor. İster dünya üzerinde yolculuk yaparak, ister rastgele ünlü mekanlara giderek ister seçtiğiniz herhangi bir ülkede herhangi bir yere giderek yarışabilirsiniz.

8 bit simge yapıcısı

8 Bit görüntülerle kendi avatarınızı oluşturmanıza imkan sağlayan bir site.

Yağmurun sesi

Yağmurun doğal, rahatlatıcı sesini dinleyin. Odaklanmak istediğiniz bir iş yaparken iyi gelebilir.

Biraz simya

Sadece dört temel unsurdan (Hava, Su, Toprak, Ateş) 550’ye kadar farklı madde oluşturmanıza izin veren sıra dışı bir oyun.

Sanal Piyano

Bilgisayarınızın yardımıyla piyano çalmanızı sağlayan bir site. Yaptığınız çalışmayı da kaydedebiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  2020 Yılında Google'da En Çok Aranan Kelimeler

Yıldızları keşfedin

Uzay meraklıların seveceği ve içinde kaybolacağı bir site. Kendi yıldızımız Güneş dahil pek çok yıldızı görebilir ve yanına gidebilirsiniz.

Dünya uçuş haritası

Bu site, dünyadaki tüm ticari uçakları gerçek zamanlı olarak görmenizi sağlar.

Şu anda uzayda kaç kişi var?

Ayrıntılarıyla şu anda uzayda kaç kişinin olduğunu öğrenebileceğiniz bir site.

Airpano

Bu site, dünyanın dört bir yanından yüksek çözünürlüklü görüntüleri panoramik olarak sunar. Çok sayıda güzel ve ayrıntılı görüntüler eşiliğinde seyahat yapacağınız bir site.

Wikipedia: Olağandışı Makaleler

Can Sıkıntınızı giderecek eğlenceli siteler-Olağandışı Makaleler

İnternette başka yerde bulamayacağınız en tuhaf, ilginç ve sıra dışı yazıları ve sayfaları bulursunuz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorum Yap

Teknoklik Logo
 

Editör'ün Seçtikleri

Faydalı Makaleler

© Teknoklik.net ‘in tüm hakları saklıdır.

 
 

 

 

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Devamını Oku