Anasayfa » Samsung Galaxy Note 10 Geekbenc’de teste girdi

Samsung Galaxy Note 10 Geekbenc’de teste girdi

Teknoklik Editör
Samsung Galaxy Note 10 Geekbenc'de teste girdi

7 Ağustos da tanıtımı yapılıp resmi olarak piyasaya sürülecek Samsung Galaxy Note 10 ile ilgili haberler ortaya çıkmaya devam ediyor. Galaxy Note 10’nun, şu ana kadar ortaya çıkan sızıntılar sayesinde bir çok özelliği hakkında bilgi sahibi olduk. 

Samsung Galaxy Note 10, performans karşılaştırma platformu Geekbenc‘de test edildiği ortaya çıktı. SM-N970F model numarası ile Geekbenc’de yer alan cihazın, 8 GB RAM ve Exynos 9825 işlemcili olduğu görüntülendi. 

Galaxy Note 10, yapılan testlerde yüksek puan aldığı görülürken, tek çekirdekli işlemci testinde 4495 puan, çok çekirdekli işlemci testinde 10223 puana ulaştı. 

Samsung’un şuan da piyasada en yeni telefonu olan Galaxy 10 ise, Geekbecnh’de tek çekirdekli işlemci testinde 4543 puan, çok çekirdekli işlemci testinde 10174 puan almayı başardı.

Galaxy Note 10’un şuan test aşamasında olduğunu ve satışa sunulacak son ürünlerde bu sonuçların farklılık gösterebileceğini de unutmamak lazım. 

İlginizi Çekebilir:  2020'nin 3.çeyreğinde akıllı telefon pazarının ilk üçlüsü Samsung, Huawei ve Xiaomi oldu

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Yorum Yap

Teknoklik Logo
 

Editör'ün Seçtikleri

Faydalı Makaleler

© Teknoklik.net ‘in tüm hakları saklıdır.

 
 

 

 

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Devamını Oku